Повний пакет
діючої політичної партії

У нас є для вас спеціальна пропозиція – готова діюча політична партія. Ви маєте змогу придбати повний пакет і відразу приступити до політичної діяльності. Вигідно, швидко та якісно, партія з чистою репутацією та великими перспективами на майбутнє.

ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО?

Формально створити партію сьогодні не проблема. Але заставити її ефективно функціонувати вимагає багато часу, сил та грошей. Вам не потрібно витрачати стільки ресурсів – ви отримуєте вже діючу партію, яка має свою національну мережу, досвіт роботи та сформовані керівні органи. Це дозволить вам розпочати свою роботу у максимально короткий строк.

ЧИ ЦЕ ЗАКОННО?

Абсолютно законно! Існує міф, що продаж партій це щось заборонене та неприйнятне. Але насправді в цьому немає нічого поганого чи протизаконного. Це продаж формально сформованого готового пакету певного типу діяльності. У будь якій діяльності може настати момент, коли власники за певних причин не можуть продовжувати свою роботу і щоб справа не пропадала – шукають для неї нових гідних господарів. Це звичайна практика як в Україні та і в усьому світі. А грошові кошти є ні чим іншим, як просто відшкодування витрат, які вклали у розвиток партії попередні власники.

ЩО ЦЕ ЗА ПАРТІЯ?

Політична партія створена у травні 2014 року, має 3 роки стажу політичної діяльності.

У партії є 15 обласних партійних організації у різних областях України. Тобто вона вже має свою сформовану мережу політичної діяльності державного масштабу.

Партія приймала участь у виборах до Верховної Ради України у 2014 році. Мала 8 кандидатів у восьми мажоритарних округах України. Три з яких у Києві. Тобто ім’я партії вже відоме українцям!

В даний момент партія продовжує структурну розбудову по Україні.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОДАЖ?

На засіданні керівного органу вас та/або ваших представників обирають Головою партії. Оформлюються належним чином Протокол засідання та документи про уповноваження керування. Виносяться все необхідні зміни у статутні документи та державний реєстр. Ви стаєте повноправним керівником та власником партії.

Зацікавились? Хочете дізнатися більше? Зв’яжіться з нами будь яким зручним для вас способом!

Пишіть нам у форму на цьому сайті.

Пишіть на електронну пошту – deftime@gmail.com

Телефонуйте – 093 291 71 24